Osiedle Agrestowe


Join the forum, it's quick and easy

Osiedle Agrestowe
Osiedle Agrestowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Biedronka w Kiełczowie

5 posters

Go down

Biedronka w Kiełczowie Empty Biedronka w Kiełczowie

Pisanie  marek_sz Sro Sty 04, 2012 9:57 pm

Jak pewnie część już słyszała w okolicy ulicy agrestowej w Kiełczowie najprawdopodobniej powstanie Biedronka.

Tutaj jest mapka z podziałem na działki: http://serwis.wrosip.pl/imap/?locale=pl&gui=classic&sessionID=12181 (dla przypomnienia Zielone agresty są na działkach 556/30 i 556/29). Numer księgi wieczystej działki 228/20 to WR1E/00014955/4. Na http://ekw.ms.gov.pl w dziale III wyżej wspomnianej księgi można znaleźć:
ROSZCZENIE O ZAWARCIE PRZYRZECZONEJ UMOWY SPRZEDAŻY DO DNIA 17 MAJA 2012R.
"JERONIMO MARTINS DYSTRYBUCJA" SPÓŁKA AKCYJNA
Tak więc przedwstępna umowa sprzedaży została podpisana. Plus taki, że działek 556/18 i 556/17 Biedronka nie kupiła więc od sklepu oddzielać nas będzie jedna linia zabudowy (jeśli ktoś zdecyduje coś tam wybudować).

marek_sz

Liczba postów : 46
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

Biedronka w Kiełczowie Empty Re: Biedronka w Kiełczowie

Pisanie  mirabella Pią Sty 13, 2012 11:41 am

Nie wiem czy śledzicie forum na gazecie, ale dziś ktoś (być może jakiś sąsiad) dodał wpis
"Byłem wczoraj na zebraniu wiejskim. Będzie obok nas Biedronka. Projekt inwestycji poszedł do poprawki - gmina wraz z inwestorem i naszym deweloperem ustalili korzystne ponoć dla nas mieszkańców warunki - kanalizacja, utwardzenie drogi, strefy ciszy itp.
Nie dowiedziałem się, którędy ma być dojazd do Biedronki, ale z planu remontu ul. Wrocławskiej wynika, że chyba jednak od strony ul. Agrestowej (zjazd z wrocławskiej oznaczony jako skrzyżowanie) - pozostałe zjazdy w okolicy są indywidualne.
Plan remontu wrocławskiej jest tutaj: powiatwroclawski.ibip.wroc.pl/public/?id=95226 - może ktoś będzie w stanie zorientować się, czy będziemy mieli pod oknami ruch aut w kierunku Biedronki Sad( ???
Jeśli tak to fatalnie - nie mówiąc o tym, że oprócz smrodu i hałasu, będą jeszcze parkować na naszych miejscach (???) "

Był ktoś z Was na tym zebraniu? Chyba już nie mamy specjalnego pola manewru w tej sprawie...

mirabella

Liczba postów : 37
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

Biedronka w Kiełczowie Empty Re: Biedronka w Kiełczowie

Pisanie  marek_sz Pią Sty 13, 2012 12:39 pm

Możesz podać link?

Pewnie wjazd do biedronki będzie w tej ulicy prowadzącej od Wrocławskiej do nas, na wysokości, któregoś z domów jednorodzinnych. Właścicielowi sklepu będzie zależało, żeby wjazd był najbliżej Wrocławskiej bo jego celem nie jest ukrywanie sklepu przed potencjalnymi klientami. O nasze miejsca parkingowe bym się nie martwił, prędzej my skorzystamy z przysklepowego parkingu.

marek_sz

Liczba postów : 46
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

Biedronka w Kiełczowie Empty Re: Biedronka w Kiełczowie

Pisanie  konsytor Pią Sty 13, 2012 8:20 pm

Ten post na gazecie jest mój. Wjazd do Biedronki przez ul. wrocławską (boczną) rzeczywiście wydaje się najbardziej oczywisty - dlatego wczoraj na zebraniu nawet o to nie pytałem. Mój niepokój budzi natomiast fakt, że nie ma właściwie odpowiedniego zjazdu z wrocławskiej (głównej) na wrocławską (boczną) - co każdy może sprawdzić pod linkiem, który podałem.
Na zebraniu była mowa, że delegacja mieszkańców Kiełczowa była w sprawie Biedronki u wicewójta i przedstawiła swoje postulaty - stąd nastąpiły zmiany w początkowym projekcie inwestycji.
Chyba zwrócę się z zapytaniem w tej sprawie do naszej radnej - p. Chmielewskiej - szkoda byłoby przegapić tak ważną dla nas sprawę.
Pozdrawiam

konsytor

Liczba postów : 4
Join date : 03/01/2012

Powrót do góry Go down

Biedronka w Kiełczowie Empty Re: Biedronka w Kiełczowie

Pisanie  konsytor Sob Sty 14, 2012 8:25 pm

Witam ponownie. Właśnie otrzymałem odpowiedź od P. Chmielewskiej następującej treści: "Projekt jest w Starostwie Powiatowym Wrocław ul. Kościuszki , natomiast potwierdzam ze wjazd jest rzeczywiście od wewnętrznej drogi a nie od ul. Wrocławskiej"
Także kochani sąsiedzi: albo mamy codzienną kawalkadę aut pod oknami Shocked , albo może jeszcze jakoś zetną zjazd na ukos (w co wątpię). Najlepiej zrobić wycieczkę na Kościuszki.
Wrzucę jeszcze posta na gazetę...

konsytor

Liczba postów : 4
Join date : 03/01/2012

Powrót do góry Go down

Biedronka w Kiełczowie Empty Re: Biedronka w Kiełczowie

Pisanie  marek_sz Sob Sty 14, 2012 8:59 pm

http://quikmaps.com/show/192061 - zaznaczyłem obszar na którym według mnie najprawdopodobniej stanie biedronka oraz ikonką według mnie najbardziej prawdopodobną lokalizację zjazdu. Mniej więcej w tym miejscu ostatnio wykonano pewne prace pod budowę sklepu (m.in. słup energetyczny). Wydaje mi się, że jeśli ktoś będzie narzekał na wzmożony ruch pod oknami w związku ze sklepem to będą to mieszkańcy domków jednorodzinnych przy tej drodze.

marek_sz

Liczba postów : 46
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

Biedronka w Kiełczowie Empty Re: Biedronka w Kiełczowie

Pisanie  konsytor Sob Sty 14, 2012 9:09 pm

Tak jest rzeczywiście najlogiczniej. Nieco pociesza mnie fakt, że przejazd przez zakręty na początku Agrestowej jest karkołomny, z drugiej strony to skrzyżowanie Agrestowa-Wrocławska...
Nie ma co gdybać. Trzeba upewnić się, co jest w planie.

konsytor

Liczba postów : 4
Join date : 03/01/2012

Powrót do góry Go down

Biedronka w Kiełczowie Empty Re: Biedronka w Kiełczowie

Pisanie  marek_sz Sob Sty 14, 2012 9:49 pm

Według informacji, które ja uzyskałem od p. Chmielewskiej wjazd ma być właśnie z tej drogi. Nie wiem tylko dokładnie w którym miejscu. Gdyby klienci mieli slalomem przedzierać się przez całą Agrestową to chyba wygodniej by im było przejechać się na Psie Pole gdzie w obok biedronki w nowym centrum handlowym mają jeszcze kilka innych sklepów.

Chyba musimy się przyzwyczaić do Biedronek, ostatnio w ścisłym centrum powstały trzy (ul. Oławska, obok Galerii Dominikańskiej i obok Renomy). Czekam na pierwszą w jakieś galerii handlowej.

marek_sz

Liczba postów : 46
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

Biedronka w Kiełczowie Empty Re: Biedronka w Kiełczowie

Pisanie  RafMac84 Sro Sty 18, 2012 10:17 am

Witam

Na tych zdjęciach widać odkąd zacznie się teren biedronki, od strony czerwonych i zielonych agrestów. Zakładam że od tego zielonego obszaru. https://i.servimg.com/u/f42/17/12/14/18/dsc_8910.jpg oraz https://i.servimg.com/u/f42/17/12/14/18/dsc_8911.jpg

RafMac84
Admin

Liczba postów : 52
Join date : 20/12/2011
Age : 39

https://osiedle-agrestowe.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Biedronka w Kiełczowie Empty Re: Biedronka w Kiełczowie

Pisanie  mirabella Sro Sty 18, 2012 11:03 am

Pod tym linkiem http://www.kielczow.com/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=82&Itemid=25 jest relacja z zebrania wiejskiego z 12.01.2012. Jest tam też poruszany temat, tej naszej nieszczęsnej Biedronki.

mirabella

Liczba postów : 37
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

Biedronka w Kiełczowie Empty Re: Biedronka w Kiełczowie

Pisanie  Izunia Czw Sty 19, 2012 1:02 pm

Każdy mieszkaniec czerwonych i zielonych podpisywał umowe przedwstępną w której jest napisane że każdy z nas jest właścicielem 1/55 drogi ,nie Agrestowej tylko tej z drugiej strony.Nasz wjazd będzie od tej strony.Biedronka ma działkę przy tej drodze(1/55) nie sądzę żeby zrobili wjazd Agrestową!.Tą drogą będziemy opiekowac się sami.Biedronka będzie miała jej tylko kawałek.

Izunia

Liczba postów : 60
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

Biedronka w Kiełczowie Empty Re: Biedronka w Kiełczowie

Pisanie  Izunia Czw Sty 19, 2012 1:16 pm

Między Biedronką a naszymi zabudowaniami są jeszcze nie sprzedane działki.Jedyny dostępnym miejscem w którym mogą zrobic wjazd to miejsce przy domkach jednorodzinnych.

Izunia

Liczba postów : 60
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

Biedronka w Kiełczowie Empty Re: Biedronka w Kiełczowie

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach