Osiedle Agrestowe


Join the forum, it's quick and easy

Osiedle Agrestowe
Osiedle Agrestowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

[Czerwone Agresty] Postępy prac

+7
hamster
Krzysiek
baton1983@wp.pl
mirabella
zawa
Izunia
Karolina
11 posters

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 2 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  Izunia Wto Lut 14, 2012 7:19 pm

Byliśmy dzisiaj na budowie,była ekipa i kończyli dachy Very Happy

Izunia

Liczba postów : 60
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 2 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  mirabella Wto Lut 14, 2012 7:54 pm

To dobra wiadomość.Już nie możemy się doczekać wyznaczania instalacji i możliwości wejścia do środka Smile

mirabella

Liczba postów : 37
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 2 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  Izunia Wto Lut 14, 2012 8:35 pm

To jeszcze nie byliście w środku?

Izunia

Liczba postów : 60
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 2 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  mirabella Wto Lut 14, 2012 9:18 pm

Jakoś tak się nie złożyło Smile - w tygodniu jesteśmy zajęci.W weekendy jak przyjeżdżaliśmy to tylko z zewnątrz oglądaliśmy.
W środku byliśmy na zielonych,na podobnym etapie budowy- kiedy decydowaliśmy się na zakup.

mirabella

Liczba postów : 37
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 2 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  mirabella Wto Lut 21, 2012 10:35 am

Był ktoś ostatnio na budowie? Dzieje się tam coś? Zrobiło się ciepło, więc teraz powinna praca iść pełna parą. Smile

mirabella

Liczba postów : 37
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 2 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  Izunia Sro Lut 22, 2012 2:19 pm

Dzisiaj kończyli kominy, są już rynny.

Izunia

Liczba postów : 60
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 2 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  zawa Wto Lut 28, 2012 6:40 pm

Witam

Czy ktoś z Was był może ostatnio na budowie ? Ja byłem w sobotę, gdzie zresztą poznałem przyszłą sąsiadke Smile . O godz. 12 nikogo na budowie już nie było włącznie z kierownikiem, tymczasem dzisiaj dostałem pismo o zakończeniu etapu 3. Czy Waszym zdaniem ten etap faktycznie został ukończony ? Widziałem luki w położeniu dachówki przy kominach - no chyba że tak ma jeszcze być ?

zawa

Liczba postów : 21
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 2 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  mirabella Sro Lut 29, 2012 9:02 am

Witam sąsiada, którego również miałam okazję poznać w sobotę Smile Z tego co wynika z harmonogramu, w tym etapie nie ma już co robić, więc musza go zamknąć,żeby móc iść dalej z budową- okna, instalacje itd. Też widziałam, drobne niedoróbki, ale wydaje mi się, że będzie to robione w trakcie, albo już jest poprawiane. Bardziej zastanawia mnie brak kierownika. W poniedziałek wysłałam pytanie do działu prawnego, z pytaniem kogo należy prosić o zgodę, żeby móc wejść na budowę- niestety nie dostałam jeszcze odp. Ktoś z zielonych pisał w ich wątku,że do czasu wybrania nowego kierownika piecze na inwestycją sprawuje inwestor- ale tzn. kto konkretnie?

mirabella

Liczba postów : 37
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 2 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  mirabella Pon Mar 12, 2012 11:14 am

Był ktoś z Was ostatnio na budowie? Dzieje się tam coś nowego?

mirabella

Liczba postów : 37
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 2 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  Izunia Pon Mar 12, 2012 11:50 am

Nic nowego sie nie dzieje ,czekają na okna.

Izunia

Liczba postów : 60
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 2 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  mirabella Pon Mar 12, 2012 12:00 pm

@Izunia, a wiesz coś może na temat nowego kierownika? Bo od developera na dostałam odp.

mirabella

Liczba postów : 37
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 2 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  Izunia Pon Mar 12, 2012 12:03 pm

Jest nowy kierownik, a telefon do niego jest na forum zielonych agrestów.

Izunia

Liczba postów : 60
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 2 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  Izunia Pon Mar 12, 2012 12:05 pm

Jak do niego dzwoniłam w piątek to powiedział mi ,że za dwa tygodnie będą wstawiac okna i ruszają z instalacjami.

Izunia

Liczba postów : 60
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 2 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  mirabella Pon Mar 12, 2012 12:06 pm

Świetnie, dziękuję za informacje Smile

mirabella

Liczba postów : 37
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 2 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  Izunia Czw Mar 15, 2012 1:32 pm

Dzwonili do Was w sprawie instalacji elektrycznej?

Izunia

Liczba postów : 60
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 2 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  zawa Pią Mar 16, 2012 7:44 am

Tak, umówiliśmy się z kierownikem że podjedziemy w przyszłym tygodniu i naniesiemy zmiany.

zawa

Liczba postów : 21
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 2 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  zawa Sro Mar 21, 2012 8:34 pm

Z ciekawostek na temat naszej budowy, po dniu dzisiejszym mogę przekazać tyle że w mieszkaniach zmieniane są otwory okienne w salonie z uwagi na to że wymiar nie zgadzał się z projektem. Moim zdaniem, teraz zgodnie z projektem umiejscowienie okna na parterze wypada co najmniej ch....o

zawa

Liczba postów : 21
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 2 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  mirabella Sro Mar 21, 2012 8:49 pm

Co znaczy,że okna nie zgadzają się z projektem? Są za duże,za małe, w złym miejscu? Byliśmy w sobotę w środku i mówiąc szczerze nic nie zauważyliśmy... Wszędzie zmieniają?

mirabella

Liczba postów : 37
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 2 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  zawa Czw Mar 22, 2012 7:01 am

Jedno okno jest w zlym miejscu i jest przesuwane z jakies 40cm w druga strone.

zawa

Liczba postów : 21
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 2 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  mirabella Czw Mar 22, 2012 10:01 am

No to niezłe zaskoczenie... Mierzyłam u nas na piętrze i wydawało mi się, że wszystko jest ok. Byliśmy we wtorek zostawić projekt z instalacją i nic nam nie powiedziano, że coś jest nie tak.

mirabella

Liczba postów : 37
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 2 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  Izunia Czw Mar 22, 2012 11:38 am

Byliśmy wczoraj to wycinali okna w E01

Izunia

Liczba postów : 60
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 2 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  hamster Pią Mar 23, 2012 11:54 am

mirabella napisał:Byliśmy we wtorek zostawić projekt z instalacją i nic nam nie powiedziano, że coś jest nie tak.
A to akurat u nich normalne, dopoki sami sie nie zoorientujecie ze cos jest nie tak to oni sie nie przyznaja.

pozdrawiam

hamster

Liczba postów : 31
Join date : 21/02/2012

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 2 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  mirabella Pią Mar 23, 2012 12:15 pm

Dzwonili do Was w sprawie rolet zewnętrznych? Do nas dzwonili w ubiegły piątek- mieli potwierdzić w poniedziałek czy się decydujemy, a tu ani widu ani słychu. Decydujecie się? Jeśli tak, na jaką wersję?

mirabella

Liczba postów : 37
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 2 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  Izunia Pią Mar 23, 2012 1:08 pm

Rolety zamawialiśmy przy zakupie mieszkania. Zrobiliśmy dwie duże rolety elektryczne,pozostałe ręczne.(4.5tyś) A wszyskie elektryczne(6.5tyś).Tak było kiedyś cenowo,teraz może coś się zmieniło!

Izunia

Liczba postów : 60
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 2 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  Izunia Pią Mar 23, 2012 1:35 pm

Takie rolety są tylko przeciwsłoneczne. Antywłamaniowe są droższe.

Izunia

Liczba postów : 60
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 2 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach