Osiedle Agrestowe


Join the forum, it's quick and easy

Osiedle Agrestowe
Osiedle Agrestowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

[Czerwone Agresty] Postępy prac

+7
hamster
Krzysiek
baton1983@wp.pl
mirabella
zawa
Izunia
Karolina
11 posters

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 3 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  zawa Pią Mar 23, 2012 1:39 pm

Zdecydowalismy sie na wersje z dwoma elektrycznymi, ale ja uslyszalem cene 5,5 tys

zawa

Liczba postów : 21
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 3 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  mirabella Pią Mar 23, 2012 1:47 pm

My też usłyszeliśmy 5,5 tys za 2 pary elektrycznych i 6,5 tys za wszystkie elektryczne. Zdecydujemy się na ta wersję mieszaną, ale nas zapewniano że one są antywłamaniowe a nie tylko przeciwsłoneczne.

mirabella

Liczba postów : 37
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 3 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  Izunia Pią Mar 23, 2012 6:48 pm

Za 5,5tyś antywłamaniowe to super! może uda nam się jeszcze zmienic zamówienie.

Izunia

Liczba postów : 60
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 3 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  mirabella Pią Mar 23, 2012 7:39 pm

Niestety,nie jest tak różowo. Po Twoim wpisie Izunia,postanowiłam napisać do dewelopera i zapytać czy te rolety mają jakąś klasę bezpieczeństwa- niestety to są zwykłe rolety zewnętrzne. Ponoć antywłamaniowe byłyby nieporównywalnie droższe.

mirabella

Liczba postów : 37
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 3 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  Izunia Pią Mar 23, 2012 8:27 pm

No i się narobiło.

Izunia

Liczba postów : 60
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 3 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  Izunia Wto Mar 27, 2012 3:57 pm

Czy ktoś z Was zamówił ogrzewanie podłogowe,i w jakim pomieszczeniu.Jaka była cena?

Izunia

Liczba postów : 60
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 3 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  zawa Pią Kwi 06, 2012 8:22 am

Mam pytanie do sąsiadów - w momencie kupowania mieszkania dostaliśmy informację nt. ogrodzenia że ma być zrobiony wokół budynków płot panelowy. Tymczasem od kierownika dowiedziałem że standardowo będzie zrobione ogrodzenie z siatki tak jak na zielonych agrestach. Czy ktoś interesował się tym tematem lub usłyszał taką wersje jak ja ?

zawa

Liczba postów : 21
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 3 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  Izunia Pią Kwi 06, 2012 4:04 pm

Wycenili już Wam rolety.

Izunia

Liczba postów : 60
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 3 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  zawa Pią Kwi 06, 2012 6:33 pm

Tak, ale nie ma opcji żeby inna firma montowała rolety - równocześnie traci się gwarancje na okna.

zawa

Liczba postów : 21
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 3 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  Izunia Pią Kwi 06, 2012 7:17 pm

Możesz podac cenę dużo się różni od naszej.

Izunia

Liczba postów : 60
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 3 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  mirabella Pią Kwi 06, 2012 9:13 pm

My za system mieszany- 2 rolety elektryczne,reszta zamykana ręcznie mamy do zapłaty 5500. Wszystkie elektryczne kosztowały 6500.

mirabella

Liczba postów : 37
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 3 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  Izunia Sob Kwi 07, 2012 6:50 am

Dziękujemy mirabella@ za informacje,ale chodziło o antywłamaniówki od zawa@.Oni wyceniali w innej firmie.Pozdrawiamy

Izunia

Liczba postów : 60
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 3 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  zawa Pon Kwi 09, 2012 8:50 am

6100 brutto z montażem. Ale dzwoniąc jeszcze po innych firmach cena wahały się w przedziale 4500-5500zł

zawa

Liczba postów : 21
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 3 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  Izunia Pon Kwi 09, 2012 9:17 am

Dziękujemy .

Izunia

Liczba postów : 60
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 3 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  Krzysiek Pią Kwi 20, 2012 5:32 pm

Hej! Chciałbym poruszyć takie dwie kwestie Smile

Nie wiem czy Wam wiadomo, ale ogrodzenie naszych posesji ma być rzekomo ze zwykłej siatki. Na wizualizacji jednak ogrodzenie jest przedstawione jako tzw. płot panelowy, z gotowych elementów, myślę że bardziej estetycznych. Co więcej, Zielone Agresty też mają być ogrodzone siatką, a tam z kolei na wizualizacji mamy elegancki płot z prawdziwego zdarzenia - podmurówka, murowane słupki i metalowe barierki. Co Wy na to?

I druga sprawa, drzwi wejściowe do budynków. W Zielonych Agrestach są zamontowane szare drzwi, wygląda to nieciekawie... Rolling Eyes Mamy brązowe okna, brązowe rolety, czy drzwi nie mogą być brązowe? Trzeba by to oczywiście uzgodnić z deweloperem, ale przede wszystkim wszyscy mieszkańcy muszą wyrazić swoją opinię.

Pozdrawiam Smile

Krzysiek

Liczba postów : 5
Join date : 27/01/2012

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 3 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  hamster Sob Kwi 21, 2012 7:19 pm

Krzysiek napisał: Zielone Agresty też mają być ogrodzone siatką, a tam z kolei na wizualizacji mamy elegancki płot z prawdziwego zdarzenia - podmurówka, murowane słupki i metalowe barierki.

Jak mieszkaniec Zielonych Agrestow (przyszly) jestem mocno zaskoczony ta informacja. Mozna wiedziec skad te wiesci? Faktycznie zwykla siatka w porownaniu z tym co jest przedstawione na wizualizacji to wyglada bardzo biednie :/

pozdrawiam
Hamster

hamster

Liczba postów : 31
Join date : 21/02/2012

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 3 Empty ogrodzenie z siatki

Pisanie  DK Nie Kwi 22, 2012 8:35 am

Ja również mam taką informację, uzyskaną od kierownika budowy i potwierdzoną telefonicznie w biurze developera. O ogrodzeniu z siatki pisał już zawa@ w piątek 6. kwietnia, ale ten post pozostał niezauważony. Moim zdaniem powinniśmy oczekiwać od developera takiego ogrodzenia, jakie było pokazane na wizualizacjach. Jest oczywiste, że będzie ono droższe w wykonaniu, ale przecież za takie zapłaciliśmy. Kwestie estetyczne nie podlegają tu dyskusji - postawienie dwumetrowych siatek, które niektórzy z nas zapobiegliwie wyposażą w trzcinowe maty (patrz Willa na Agrestowej), przy skromnej wielkości poszczególnych działek sprawi, że mieszkać będziemy w studniach, a dochodzić do mieszkań w tunelach. Nieporównanie ładniejsze byłyby ogrodzenia przedstawione na wizualizacjach, a naszą prywatność zapewnić nam może dobrze zaprojektowana roślinność.

DK

Liczba postów : 5
Join date : 20/01/2012

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 3 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  DK Nie Kwi 22, 2012 8:48 am

Krzysiek napisał:

Nie wiem czy Wam wiadomo, ale ogrodzenie naszych posesji ma być rzekomo ze zwykłej siatki. Na wizualizacji jednak ogrodzenie jest przedstawione jako tzw. płot panelowy, z gotowych elementów, myślę że bardziej estetycznych. Co więcej, Zielone Agresty też mają być ogrodzone siatką, a tam z kolei na wizualizacji mamy elegancki płot z prawdziwego zdarzenia - podmurówka, murowane słupki i metalowe barierki. Co Wy na to?

I druga sprawa, drzwi wejściowe do budynków. W Zielonych Agrestach są zamontowane szare drzwi, wygląda to nieciekawie... Rolling Eyes Mamy brązowe okna, brązowe rolety, czy drzwi nie mogą być brązowe? Trzeba by to oczywiście uzgodnić z deweloperem, ale przede wszystkim wszyscy mieszkańcy muszą wyrazić swoją opinię.


Całkowicie zgadzam się z Krzysiek@ w obu kwestiach. W sprawie ogrodzenia trzeba działać szybko, bo ogrodzenie z siatki ma być wykonywane lada chwila. Co do koloru, to sprawa dotyczy nie tylko drzwi wejściowych, ale też balustrad balkonów, które też powinny być brązowe, w celu zachowania jednolitej kolorystyki budynków.

DK

Liczba postów : 5
Join date : 20/01/2012

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 3 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  zawa Nie Kwi 22, 2012 9:26 am

Tak jak pisałem wcześniej, przy zakupie mieszkania dostałem informację od p. Mariusza że ogrodzenie będzie wykonane z płotu panelowego tak jak na wizualizacji. Pytanie tylko w jaki sposób rozwiążemy kwestie ? Napiszemy zbiorowego maila do developera w tej sprawie ?

zawa

Liczba postów : 21
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 3 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  zawa Pon Kwi 23, 2012 12:25 pm

Mam dobrą wiadomość - po dzisiejszej rozmowie z kierownikiem budowy dowiedziałem się że jednak jako ogrodzenie naszego osiedla wykonany będzie płot panelowy Smile

zawa

Liczba postów : 21
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 3 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  DK Pon Kwi 23, 2012 12:34 pm

zawa napisał:Mam dobrą wiadomość - po dzisiejszej rozmowie z kierownikiem budowy dowiedziałem się że jednak jako ogrodzenie naszego osiedla wykonany będzie płot panelowy Smile

Potwierdzam - informacja uzyskana dzis w biurze mowi o ogrodzeniu panelowym.

DK

Liczba postów : 5
Join date : 20/01/2012

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 3 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  hamster Pią Kwi 27, 2012 10:32 am

Czy ta informacja dotyczy tylko Czerwonych czy Zielonych tez? Bo po przygodach z tym deweloperem nie zdziwil bym sie gdyby tym co zrobili awanture dali ogrodzenie panelowe, a tym co nie wiedzieli i siedzieli cicho ogrodzenie z siatki.

pozdrawiam
Hamster

hamster

Liczba postów : 31
Join date : 21/02/2012

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 3 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  mirabella Sro Maj 09, 2012 8:26 am

Dostał już ktoś z Was fakturę za dodatkowe wyposażenie mieszkań- tzn. rolety, elektrykę?

mirabella

Liczba postów : 37
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 3 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  zawa Sro Maj 09, 2012 9:51 am

Podpisalem tylko kosztorys. Faktury jeszcze nie dostalem

zawa

Liczba postów : 21
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 3 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  mirabella Sro Maj 09, 2012 9:55 am

No własnie my też, dlatego się zastanawiam. Może przyjdzie razem z zawiadomieniem o zakończonym etapie Smile

mirabella

Liczba postów : 37
Join date : 20/12/2011

Powrót do góry Go down

[Czerwone Agresty] Postępy prac - Page 3 Empty Re: [Czerwone Agresty] Postępy prac

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach